تبلیغات
دانشجوی سیریک - عرضه بیش از 55 هزار عنوان کتاب در نمایشگاه گلستان

عرضه بیش از 55 هزار عنوان کتاب در نمایشگاه گلستان

چهارشنبه 5 آبان 1395 12:11 ق.ظ

 

ایبنا - عرضه بیش از 55 هزار عنوان کتاب در نمایشگاه گلستان

 • ایبنا - عرضه بیش از 55 هزار عنوان کتاب در نمایشگاه گلستان

  تاریخ انتشار : دوشنبه ۳ آبان ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۶

  موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران از برگزاری سیصد و دوازدهمین نمایشگاه کتاب استانی در استان گلستان با حضور 482 ناشر از سراسر کشور خبر داد.

  عرضه بیش از 55 هزار عنوان کتاب در نمایشگاه گلستان
  به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) به نقل از روابط عمومی موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران، دهمین نمایشگاه کتاب استان گلستان از تاریخ 4 تا 9 آبان‌ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی گرگان برگزار می‌شود.

  در این نمایشگاه 482 ناشر از سراسر کشور 55 هزار و 105 عنوان کتاب را در 260 غرفه به نمایش خواهند گذاشت. دهمین دوره نمایشگاه کتاب گلستان در یک سالن برگزار می‌شود و 15 ناشر از استان گلستان به‌صورت مستقیم در این دوره حضور دارند.

  بخش فروش متمرکز برای حمایت از ناشرانی که امکان حضور در نمایشگاه را ندارند، کتاب‌های 45 ناشر را در معرض نمایش قرار می‌دهد.

  میزان بُن اختصاص یافته برای این نمایشگاه 500 میلیون تومان است که از طریق بانک شهر مستقر در نمایشگاه در بین بازدیدکنندگان با ارائه کارت ملی توزیع می‌شود.

  جشن امضا و رونمایی از کتاب‌های نشر یاقوت سرخ با حضور نویسندگان و مولفان نشر، نقد کتاب «امام حسین(ع)» با حضور نویسنده کتاب، جشن امضا و رونمایی از کتاب‌های مقسم نارنجستان، احرام، هفت سنگ، تنعیم با حضور مولفان، عصر شعر عاشورایی با حضور شاعران استان، نقد کتاب مجموعه شعر علی مومنی، جشن امضا و رونمایی از کتاب‌های ناشران (مختومقلی و ایل آرمان)، کارگاه پیشگیری از آسیب‌های فضای مجازی (پلیس فتا) با حضور کارشناسان پلیس فتا، کارگاه کتابت خوشنویسی با موضوع کتاب با همکاری انجمن خوشنویسان استان، جشن امضا و رونمایی از کتاب‌های انتشارات (پیک ریحان و بنام)، نقش نمایشگاه در ترویج کتاب و کتابخوانی، کارگاه آموزشی کارکردهای خانواده، جشن امضا و رونمایی از کتاب‌های نشر (نوروزی و کیسان)، نشست حمایت از تولید ملی و کارآفرینی (فروش محصولات فرهنگی )، نقد کتاب «محله سبزه مشهد گرگان»، جشن امضا و رونمایی از کتاب‌های ناشران دانشگاهی دانشگاه آزاد گلستان، نشست اصول و قاعده‌های ویرایش در نشر، جنگ شادی کتاب کودک، ایستگاه نقاشی، شعر و قصه گویی از جمله برنامه‌های جنبی درنظر گرفته شده برای این نمایشگاه است.

  دهمین نمایشگاه کتاب استان گلستان از تاریخ 4 تا 9 آبان ماه از ساعت 9 تا 12 و 15:30 تا 21 در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی گرگان پذیرای علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی است.

  Share/Save/Bookmark

  کد مطلب: 241598