تبلیغات
دانشجوی سیریک - والیبال در حسرت روزهای از دست رفته …

والیبال در حسرت روزهای از دست رفته …

شنبه 11 دی 1395 12:10 ق.ظ

 

والیبال در حسرت روزهای از دست رفته ...

 • والیبال در حسرت روزهای از دست رفته ...

  به گزارش پایگاه خبری والیبال آنلاین(علی شاکری)،والیبال ایران حالا بیشتر از همیشه به اهمیت و ارزش مدیریت زمان پی برده و در حسرت روزهای از دست رفته بعد از المپیك افسوس مَی خورد.


  اگر مسئولان والیبال كه به گفته خودشان در همان پایان بازی های المپیك با لوزانو به آخر خط رسیدند ، با چراغ خاموش با مربیان مدنظرشان مذاكرات مقدماتی را انجام مَی دادند ، امروز هرگز نگران جواب منفی دیرهنگام گزینه های سرمربیگری تیم ملی نبودند و هیچ گاه هم در صدد توجیه كارشان بر نمی آمدند.


  عجیب تر از همه اینكه با وجود تاخیر چند ماهه و كشتن زمان در پروسه نشست های ٥ گانه و در نهایت پس از توافق در هیات رئیسه مبنی بر تفاهم بر سر سه گزینه نهایی هم هر روز ،  شاهد وعده یك هفته ای و در نهایت ده روزه در رسانه ها بر سر معرفی سرمربی جدید تیم ملی بودیم و هم هر بار پس از شنیدن جواب رد از هر یك از گزینه ها ،  معلوم نیست نام گزینه های جدید بدون نیاز به مصوبه هیات رئیسه چطور به میان آمد !!
  گزینه هایی كه برخی شان ، حتی به إقرار خودشان ، روحشان هم از این موضوع خبر نداشت !!.


  حالا در حالی كه مهلت و وعده های یك هفته ای از مرز دوماه هم در حال عبور است و لیگ هم به تدریج به مرحله پلی آف در حال نزدیك تر شدن ، بعضی ها با أهداف خاص و جهت دهی های خاص به جامعه والیبال و مردم توصیه مَی كنند ، مبادا دقت فدای سرعت شود !؟


  از این ها گذشته هر چند ما هم قبول داریم كه رسیدن به تفاهم با گزینه های مطلوب ، سختی های خاص خود را دارد و پروسه ای زمانبر است ، برای همین هم از مسئولان با تجربه والیبال به دو دلیل تعجب مَی كنیم یك ؛ اینكه چرا دیر دست بكار این موضوع مهم شدند و دیگر اینكه چرا در تمامی گفت و گوهای رسانه ای ماههای اخیر شان تاكید روی زمان مشخص و معلوم داشته اند ، در حالی كه حرف های امروزشان را براحتی مَی توانستند دیروز به زبان آورند .