تبلیغات
دانشجوی سیریک - انتخاب راهنمای XI بهترین فاینال فانتزی برای بهترین تجربه FFXI بازی

انتخاب راهنمای XI بهترین فاینال فانتزی برای بهترین تجربه FFXI بازی

دوشنبه 20 دی 1395 07:43 ب.ظ

 

انتخاب راهنمای XI بهترین فاینال فانتزی برای بهترین تجربه FFXI بازی

 • انتخاب راهنمای XI بهترین فاینال فانتزی برای بهترین تجربه FFXI بازی

  در مرحله اول، شما رو به خودتان پیدا کنید بازی Final Fantasy XI راهنمای که دریافت خواهد کرد خود را آشنا با شخصیت ها و مناظر طبیعی. است اولین بار خود را مانور در اطراف بازی، اما فقط در مورد، اجازه دهید از ابتدا شروع). برای بار اول شما را از طریق سرزمین Vana’diel هدایت می شود. وجود دارد، شما این فرصت برای دیدار با شخصیت های اصلی این بازی است که شما خرید و فروش با. در پنج مسابقه که ساکن Vana’diel –Hume، Elvaan، Tarutaru، GALKA و میترا وجود دارد. اگر شما را انتخاب کنید، شما قادر خواهید بود به ایجاد شخصیت خود را و نبرد را از طریق بازی با مجموعه خود را از ویژگی ها و مهارت های خاص.

  هنگام جستجو برای یک فاینال فانتزی راهنمای XI، شما نیاز به مطمئن شوید که شما در حال از طریق هر مرحله از فرآیند ایجاد گرفته شده، در حداقل یک مقدمه نیمه کامل به Vana’diel –The مردم شما را به، جادوها و موارد شما می تواند جمع آوری، اجرا و غیره گام بعدی شما این است برای شروع سفر خود را به عنوان شخصیت خاص است که شما انتخاب کرده اید – و یا ایجاد شده است.

  هر راهنمای FFXI مشروع است که به نه تنها به شما یک مبلغ سرمایه گذاری کامل از زمین، و همچنین شما را با یک درک عمیق از آنچه در آن است که شما قرار است برای به انجام رساندن هر مرحله از ارائه راه به عنوان شما را از طریق بازی سفر می کند. شما رو به مطمئن شوید که راهنمای خود را می توانید سوالات خود را قبل از شما در واقع از آنها بخواهید پاسخ دهد.

  شدن با سلاح، حمل و نقل، و جادوها این بازی آشنا اولویت است. هر بازی Final Fantasy XI راهنمای ارزش نمک آن است که به نه تنها به شما توضیح دهد چه موارد شما می توانید دریافت، اما آنچه جادوها شما می توانید استفاده کنید، حمل و نقل که مربوط به تجربه بازی خود را، و هنگامی که و که در آن همه چیز را که شما به دست آوردن استفاده می شود و در چه راه به اطمینان حاصل شود که شما همیشه دست بالا را دارند.

  شما همچنین می کردم مطمئن شوید که هیچ گونه راهنمای شما به دست آوردن آشکار برخی از اسرار پیچیده تر از این بازی به منظور به شما را بهترین فرصت برای تکمیل آن را به شیوه ای که سوئیت نیازهای شما –whether شما از طرفداران از مصرف آن را گام به گام هستید، نوشیدن در تمام مناظر و صداها از محیط زیست خود را، و یا اگر شما می خواهم به انجام یک اجرا از طریق سریع، تضمین میکند که شما بازی تسلط.


برچسب ها: انتخاب ، راهنمای ، XI ، بهترین ، فاینال ، فانتزی ، برای ،