تبلیغات
دانشجوی سیریک - اپل آی فون ۴ ورایزون – آیا این خوبی برای شما؟

اپل آی فون ۴ ورایزون – آیا این خوبی برای شما؟

دوشنبه 27 دی 1395 01:51 ب.ظ

 

اپل آی فون 4 ورایزون

 • اپل آی فون 4 ورایزون

  اپل آی فون ۴ ورایزون شده است برای مدت زمان طولانی در ایالات متحده در انتظار به عنوان ارائه دهندگان شبکه نمی تواند به نظر می رسد به مصرف کنندگان این نوع از اتصال قابل اعتماد آنها انتظار دارند. ورایزون، با شبکه خود را که به عنوان قابل اطمینان ترین در ایالات متحده امتیاز و است که قطعا بزرگترین، است تا با مصرف کنندگان مشتاق آیفون شده اند در انتظار است. قبل از خرید این دستگاه، شما باید آگاه باشند که این یک اپل آی فون ۴G، اما ورایزون ۳G (EV-DO) تلفن که با GSM رومینگ آمده است نمی باشد. این آیفون ورایزون با طراحی جدید آنتن به جای تنظیمات مورد نیاز توسط دسترسی چندگانه تقسیم کد (CDMA) است. این گوشی دارای یک رادیو CDMA در داخل آن.

  اگر چه بسیاری از مشتریان به احتمال زیاد به گله به ورایزون با راه اندازی آیفون ۴ اتصال انتظار نمی رود که تحت تاثیر قرار به عنوان شبکه به خوبی است قادر به مقابله با هجوم مشترکان جدید است. شما می توانید انتظار به تماس های طولانی تر از شما می توانید با دیگر ارائه دهندگان حفظ و تماس ها معمولا کاملا متصل، اگر چه ممکن است مشکلات در برخی مناطق که در آن سیگنال ضعیف است با برخی از تداخل انتظار می رود. اگر شما در چنین منطقه ای هستند، پس ممکن است که برخی از مکالمات ممکن است کاهش یافته است. این اتفاق می افتد به ندرت بیش از با دیگر ارائه دهندگان باید گفت.

  با ورایزون اپل آی فون ۴ شما می توانید ارسال و دریافت پیام های متنی در حالی که بر روی گوشی و با شبکه ورایزون شما می توانید به دو نفر به یک تماس اضافه کردن، اما بعد از آن هر کس دیگری خواهد شد سوق به پست صوتی.

  هنگامی که شما بر روی اینترنت هستند، اتصال متوقف خواهد شد که شما یک تماس ورودی به عنوان اولویت ذکر شده است دریافت خواهید کرد. اتصال به اینترنت تنها می تواند از سر گرفته هنگامی که تماس به پایان رسیده است و این یک نقطه ضعف برای برخی از کاربران است. زیان دیگر به ورایزون اپل آی فون ۴ است که اگر چه رومینگ بین المللی وجود دارد محدود به چهل کشور است، بنابراین بسته به نیاز خود است که ممکن است به اندازه کافی. اگر شما نیاز به ظرفیت بیشتر برای رومینگ، پشتیبان گیری، ورایزون شما را با یک دستگاه GSM به طوری که شما به اتصال در حالی که در خارج از کشور.

  داوران گزارش کرده اند که با استفاده از دانلود داده ورایزون اپل آی فون ۴ آهسته است به عنوان است زمان آپلود با استفاده از شبکه ورایزون. آنها همچنین مقدار زمان شما زمانی که آیفون به طور کامل شارژ، به عنوان آن به نظر می رسد بسیار کمتر از ۲۴ ساعت ادعا زیر سوال برد.

  شما می توانید انتظار به پرداخت حدود ۹۰ $ در ماه برای عضویت در بسته ورایزون و آن را به طور کامل کاربردی. به شما پرداخت ۲۹٫۹۹ $ در ماه برای داده نامحدود عنوان شما را برای دستگاه های تلفن همراه دیگر ورایزون انجام دهید، و سپس شما می توانید اختیاری داده اتصال اینترنت ۲GB برای ۲۰ $ در ماه داشته باشند. همچنین برنامه های صوتی در سراسر کشور است که شما نیاز به داشتن و ارزان ترین با پیام کوتاه نامحدود ۵۹ $ در هر ماه است.

  منبع

  مشخصات

  • منبع: پویان مدیر

برچسب ها: اپل ، آی ، فون ، ۴ ، ورایزون ، ، آیا ،